GEDİZ PROTOKOL LİSTESİ
 
Kaymakam
Muhammet ÖNDER
 
T.B.M.M.
Kütahya Milletvekili
M. Şükrü NAZLI
Kütahya Milletvekili
Vural KAVUNCU
Kütahya Milletvekili
İshak GAZEL
Kütahya Milletvekili
Ahmet TAN
 
MAHALLİN EN BUYUK KOMUTANI, GENERAL ve AMİRALLER, GARNİZON KOMUTANI
Garnizon Komutanı
Per. Atğm. Muhammet YEŞİLMEN
 
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI
Belediye Başkanı
Dr. Mehmed Ali SARAOĞLU
 
CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI
Cumhuriyet Başsavcısı
Mehmet ÜNSAL
 
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ GEDİZ M.Y.O. MÜDÜRLERİ
Gediz Meslek Yüksek Okulu Müdür V.
Öğr. Gör. Fethullah KARAMETE
Gediz Sağlık Meslek Yüksekokulu Müdür V.
Öğr. Gör. Sinan DARCAN
 
KÜTAHYA BAROSU GEDİZ TEMSİLCİLERİ
Kütahya Barosu Gediz Temsilcisi
Av.Yıldız DURMAZ GÜNEL
 
İLÇE GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ
İlçe Jandarma Komutanı
Jan. Binbaşı İsmail SERT
İlçe Emniyet Müdür V.
Fatih BORUCU
 
MILLI SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
 
HAKİMLER, CUMHURİYET SAVCILARI
Gediz Hâkimi
Özgür DOĞAN
Gediz Hâkimi
Tulu ÜNSAL
Gediz Hâkimi
Ahmet DEMİRCAN
Gediz Hâkimi
Maksime ÇAMLIBEL
Cumhuriyet Savcısı
Mehmet Emin AKKOÇ
Cumhuriyet Savcısı
Eren AKARÇAY
 
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE T.B.M.M.'İNDE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLER
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı
Av.Mesut YÖRÜK
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı
Ferhan UYSAL
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı
Mehmet OYAN
 
BAŞBAKANLIK VE DEVLET BAK.NA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Müftüsü
M.Ali DEĞİRMENCİ
 
ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Cezaevi Müdürü
Nihat BİÇER
 
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAK.NA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü
Güner YİĞİT
İlçe Sosyal Yard. Day. Vakfı Müdürü
İbrahim DEMİRDAĞ
 
ÇALIŞMA ve SOSYAL GÜVENLİK BAK.NA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü
Dilek DEMİR
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
Kütahya Kadastro Md.Gediz Birimi
Faruk AK
İlçe Tapu Müdürü
Salih ÇEKİLTAŞ
 
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Gençlik Hizm. Ve Spor Müdürü
Muhammet KESKİN
Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt Müdürü
Songül KORKMAZ
 
GIDA, TARIM VE HAYV. BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür V.
A. Cihan ULUSOY
 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Nihal BİRCAN
İlçe Özel İdare Müdürü
A. Oğuz DAĞLI
İlçe Nüfus Müdürü
Naci ÖZDEMİR
 
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü
Özlem BAĞCITEK
 
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Malmüdürü
Züleyha GÜLÜMSER
İlçe Vergi Dairesi Müdür V.
Abdülbaki AYDIN
 
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Milli Eğitim Müdürü
Ahmet AYDIN
 
ORMAN SU İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Orman İşletme Müdürü
Mustafa Merih AYDIN
 
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Sağlık Müdür V.
Dr. Özgün SOY
Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Tabip V.
Dr. Özgün SOY
Gediz Devlet Hastanesi Başhekimi
Dr. Halil HANER
 
ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR
PTT Merkez Müdürü
Enis KERMAN
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI İLKÖĞRETİM ve ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
Mesleki Eğitim Merkezi
İsmail KIYAK
Halk Eğitim Merkezi
Zekeriya ÜNAL
Gediz Öğretmenevi
Mehmet Akif SAYGI
Gediz Evliya Çelebi Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi
Ali DEMİRCAN
Gediz Fen Lisesi
İsmail KARAOĞLAN
Gediz Anadolu İmam Hatip Lisesi
Cafer ECE
Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ramazan ALTINAY
Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Hamiyet CİNGÖZ CANGÜR
Mustafa Necip Alayeli Anadolu Lisesi
Murat DEMİRCAN
Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Hasan Ali TANRIKULU
Şehit Hüseyin Gürlekli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İsmet ŞAHİN
Yunus Emre Meslekİ Teknik Anadolu Lisesi
Mustafa ASLAN
Haymaana Anaokulu
Neziha ATAMAN
Özel Lale Bahçesi Anaokulu
Ahmet Jerfi ALPTEKİN
Bir Eylül İmam Hatip Ortaokulu
Cengiz ALTINTAŞ
Atatürk Ortaokulu
Mehmet AYDIN
Fatih Ortaokulu
Kasım ÜNVER
Mehmetçik Ortaokulu
Mahmut BAHADUR
Dayınlar İlkokulu
İsmail KARAOĞLAN
Kurtuluş İlkokulu
Ömer AYDINER
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
Ali ARISOY
Zafer İlkokulu
Hüseyin AYDIN
Akçalan Hacı Fatma Çoban Ortaokulu
Ramazan AKALAN
Altınkent İlk ve Ortaokulu
Bekir ORHAN
Erdoğmuş Ortaokulu
Osman GÖRGÜLÜ
Erdoğmuş Şehit Ramazan Demirci İlkokulu
Muhammer CİCİKARA
Fahrettin Altay İlkokulu
Halil CERYAN
Fırdan İlk ve Ortaokulu
Yakup SÖYLER
Gazi İlkokulu
Haşim AKAGÜNDÜZ
Gökler Hürriyet Adalet Çoban Ortaokulu
Salih ÇELEN
Gökler Şehit Ali Kazankaya İlkokulu
Ceyhan ALTINTAŞ
Gölcük İlkokulu
Mehmet CANPOLAT
Gümele İlkve Ortaokulu
Yıldırım KESKİN
Umurbey Ortaokulu
Yusuf BİLGİN
Üzümlü İlk ve Ortaokulu
İsmail ÇAKIR
Yenikent Ortaokulu
Zekeriya UYSAL
Yenikent İlkokulu
Recep ALTINTAŞ
Yeşilçay Ortaokulu
Yaşar KANDEMİR
Yeşilçay İlkokulu
Abdullah BAŞER
Yunuslar Ortaokulu
Mehmet Ali ERKAN
Yunuslar İlkokulu
Ercan KAHRAMAN
Akkaya İlkokulu
Nurulhüda YÜKSEL
Aksaklar İlkokulu
Mustafa DEMİRCAN
Çukurören İlkokulu
Melih SEZER
Göynükören İlkokulu
Hüseyin BOZKURT
Gümüşlü İlkokulu
Zeki DOYMUŞ
Yenigüney İlkokulu
Mustafa SEVİN
 
KAMU BANKALARI
T.C.Ziraat Bankası Müdürü
Fazıl ÇÜMEN
Halk Bankası Müdürü
Ali Oktay KURT
Vakıfbank Müdürü
Fatih UMAÇ
 
TBMM'NDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
Demokrat Parti İlçe Başkanı
Adnan Menderes YİĞİTER
Saadet Partisi İlçe Başkanı
Enver GÜN
Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı
Mustafa GÜMÜŞ
 
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
İl Genel Meclis Üyesi
Hayri ÖZTÜRK
İl Genel Meclis Üyesi
Bünyamin ÖZER
İl Genel Meclis Üyesi
İsmail DÖNMEZ
İl Genel Meclis Üyesi
Bahri ULUTEN
 
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
 
 
 
MESLEK KURULUŞLARI
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı
M.Naci CEBECİOĞLU
Şoförler Odası Başkanı
Uğur ŞAHİN
Organize Sanayi Bölge Müdürü
 Gökhan DEĞİRMENCİ
Gediz Köy Muhtarları Derneği Baş
Osman Zeki PEKER
Ziraat Odası Başkanı
A.Osman ASLAN
Esnaf Odası Başkanı
Murat ERGÖÇMEN
Madeni Eşya Sanatkârlar Odası Başkanı
H.İbrahim AKGÜN
Lokantacı Kahveci,Berberler  Odası Başkanı
Y.Cengiz ÖZÇELİK
 
ÖZEL BANKALAR
Akbank Müdürü
Sabri DURAK
İşbankası Müdürü
Korhan PALANCIOĞLU
Denizbank Müdürü
İsmail BARAN
Garanti Bankası Müdürü
Ufukan POLAT
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK VE VAKIF BAŞKANLARI
Kızılay Şube Başkanı
Celal ULUER
Türk Hava Kurumu Şube Başkanı
İbrahim DEMİRDAĞ
Fakirve Muhtaçlara Yardım Derneği
Ahmet YILDIRIM
 
BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI
Eskigediz Belediye Başkanı
Ercan ŞİMŞEK
Yenikent Belediye Başkanı
Mehmet KARACA
Gökler Belediye Başkanı
Yüksel ARIK
 
BASIN KURULUŞU TEMSİLCİLERİ
Yenigediz Bölgem Gazetesi
Recep BAYSAL
Bizim Gediz Gazete
Ertuğrul GÖZ
 
        05.05.2012 tarih ve 28283 sayılı Ulusal ve Resmi Bayram ile Mahalli Kurtuluş Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliğinin ekinde yer alan “Başkent Dışındaki İllerde Tebrikata Giriş Sırasına” göre düzenlenmiştir.