İlçe Kaymakamı Muhammet ÖNDER İlçemizi ziyaret eden Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN ile birlikte 1995 yılında Mardin’in Kızıltepe İlçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Komiser Yardımcısı Cavit KAÇMAZ’ın ailesini ziyaret ettiler.
Ziyaret esnasında Şehit Komiser Yardımcısı Cavit KAÇMAZ’ı rahmetle anarak şehidin babası Halil İbrahim KAÇMAZ ve annesi Halime KAÇMAZ’a sabır dileyen Vali Dr. Ömer TORAMAN şehit ailesiyle yakından ilgilendi.
Şehitlerin emanet olarak bıraktıkları ailelerinin her zaman yanında olduklarını belirten Vali Dr. Ömer TORAMAN, “Vatanı, milleti ve bayrağı için can veren tüm şehitlerimize ve onların ailelerine minnet ve şükran borçluyuz. Devletimizin her zaman yanlarında olduğunu bilmeleri ve kendilerini yalnız hissetmemeleri adına her fırsatta şehit ailelerimizle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Sizler, şehitlerimizin bizlere emanetlerisiniz. Emanete sahip çıkmamız lazım. Cenabıhak cümle şehitlerimize rahmet eylesin” dedi.
Vali Dr. Ömer TORAMAN’a İlçe Kaymakamı Muhammet ÖNDER,’in yanı sıra Gediz Belediye Başkanı Muharrem AKÇADURAK ve İlçe protokol üyeleri eşlik etti.
 
 
 
İSAY2 Galeri