T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı 
Destekleme Kurumu


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   Kaymakamlıklardan Haberler / Haber Paylaşma

 KAYMAKAMLAR TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

 5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 25. Maddesi gereğince yapılan Kaymakamlar toplantısı Kütahya Valisi Kenan Çiftçi başkanlığında 20.04.2012 Cuma günü saat 07.00'de İlçemizde yapıldı.

    İlin yönetim, ekonomik, sağlık ve sosyal yardım, kültür ve bayındırlık işleriyle ilgili işlerin ahenkli olarak yürütülmesi için alınması gereken en uygun tedbirler görüşülmek üzere yapılan Kaymakamlar toplantısında Vali Kenan Çiftçi’nin yaptığı açılış konuşmasından sonra bir önceki toplantıda alınan kararların değerlendirilmesi, Ulaşım sektöründe yaşanan sıkıntıların görüşülmesi, İlçelerde Turizmle ilgili yapılabilecek projelerin değerlendirilmesi, İlçelerde mevcut yatırımlar ve projelerin Valilik Proje takip sistemine işlenmesi ve takibi, Son bir ayda gerçekleştirilen projelerin Kaymakamlarca anlatılması, İlçelerde halen devam eden yatırımların varsa aksayan yönlerinin değerlendirilmesi yapıldı.

    İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “öğrencilerin olumsuz davranış eğilimleri” ile ilgili anket çalışmalarının İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen tarafından anlatılmasından sonra yapılan genel değerlendirme ile toplantı sona erdi.

    Vali Kenan Çiftçi başkanlığında yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Metin Selçuk, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen ve kaymakamlar katıldı.


Bu içerik toplam 580.846 kez gösterildi, Site toplam 1.048.847 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 2 kişi geziyor.